Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s písmom

Dobrý večer,čistil som registry cez program CCleaner po restartovani pc sa mi zmenily fony vo windowse chcem sa spítať ako ich vratit na klasické??? Ovládaci Panel-Vzhľad a prispôsobenie-Písma-nATAVENIE písma-Obnovenie na predvolené nefungovalo dakujem za rady a za pomoc.

Mohu se zeptat, cos konkrétně očekával z toho čištění registrů? CCleaner nepoužívám, tak bych si rád rozšířil obzory.

K tvému problému: možná nakonec bude nutné spustit opravnou instalaci Windows. Záleží, jak moc CCleaner čistil…

------
OT: nebyl teď někde (JNP) nějaký PR článek o čističích, tuničích a zrychlovačík? Dneska je tu docela husto.