Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 7 nespousti se plocha

Dobrý den,
nespouští se mi v normálním režimu windows 7. Přesněji, zapnu počítač, přihlásím se a místo plochy se objeví černá obrazovka s kurzorem myši. Správce úloh mohu zapnout. Internet explorer.exe mám zaplý. Pročítal jsem si jak dlouho internet ale žádný rady mi nepomohly a tak píšu sem a prosím vás. Už si s tím zkrátka nevím rady.

Zkoušel jsem obnovit systém, opravit systém, všechno co se týká zmáčknutí klávesy F8 po startu počítače jsem zkusil a stále nic. Snažím se vyvarovat reinstalu windowsů. Jinak počítač tedy nakonec zapnu ale musím to zkoušet a až na kolikátý pokus (např. 5-6) mi ta plocha tedy naběhne. Můžu na net, můžu hrát hry. Žádný problém nemám ale to zapínání počítače je hrozné. Kolikrát ho musím vypnout na tvrdo, když mam neúspěšný pokud při tom startu pc. A to se mi vůbec nelíbí :(

Nabootoval jsem HDD. Už si s tím nevím rady, prosím vás o pomoc.
Snad jsem napsal vše, co jsem zkoušel. Jó a bod obnovení jsem zkoušel také kolikrát a nic prostě. Oprava systému, oprava spouštění systému. Vše jsem toto zkoušel.

Kolikrát ho musím vypnout na tvrdo

takže začni rovnou opravou souborového systému - ve vlastnostech c: "kontrola disku".

projdi si v prohlížeči událostí, podle času, systém nebo aplikace - co tam máš za varování a chyby. řeš je.

odinstaluj blbosti, kterými jsi zasr.. systém pro jeho "vylepšení". když nevíš co všechno, věnuj se minimálně odpadu co vidíš v "po spuštění" v msconfig.exe

v nouzovém režimu ti tvoje plocha naběhne?

v nouzovém režimu mi to naběhne bez problému. Hledal jsem v prohlížeči ty události, to sem trochu nepochopil. Na googlu mi nic o tom ani nevyskočilo. A abych zkontroloval disk C, tak mi to vyhazuje, abych ukončil všechny programy, které mám spuštěné, z toho disku C v podstatě. Ale já už všechno povypínal a pořád to nejde spustit... myslíte tohle doufám... disk C/vlastnosi/nástroje/kontrola chyb (zkontrolovat)
V tom programu "po spuštění" už sem byl ale já se bojím, abych nevypnul něco, co je pro ten systém důležité. Abych to neudělal horší...

A proč se chci vyhnout reinstalu ?protože tu mam plno giga který bych zálohoval nevím kam a jak dlouho a taky bych musel ke známýmu, aby mi to udělal. Protože on má koupený ten windows family, který může nainstalovat do více počítačů a já u u tohodle novýho notebooku neměl. Já mám jen koupenou Vistu a XP. A tyhle systémy na můj novej notes nemůžu hodit. Protože jsou starý na můj notes zkrátka no...takže tak