Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komentáře v MS Word 2007

Zdravím,
píšu seminární práci a součástí jedné části je text, který mám komentovat pomocí komentářů nebo jinak vyznačit důležité části.
Komentáře se mi zdají nejpřehlednější,ale problém je ten, že když vložím komentář, tak se mi na pravé straně svisle objeví taková šedá část, ta se mi ale objeví i na ostatních stránkách, na kterých být nesmí(např. na titulní straně seminární práce, která má jasně danou strukturu). Dá se ta šedá část vložit jen ke komentovaným stránkám?
Popř. mohl y mi prosím někdo doporučit nějaký jiný způsob,jak v textu přehledně označit důležité části?

Zdravim,
bohuzel jsem to precetla 2x a nemohu najit odpoved kde se toho sedeho pruhu zbavim. V nabidce zobrazeni zadne znacky nemam. Mam verzi 2010, jiz ve 2007 jsem tento pruh resila a tehda mi to vypli kolegove. Muzete mne navigovat, co vypnout abych ten pruh nemela. dekuji Katie