Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brutalni zpomaleni mesic stareho pocitace

Dobry den moc prosim o radu pred tydnem sem poridil notebook Acer 5750G uplne novy s operacnim systemem Windows 7 home premium jeste pred par hodinami jsem hoaktivne vyuzival ve skole ale najednou z minuty na minutu naprosto zpomalil az je prakticky nepouzitelny nevim proc mel by vse zvladat paratmetry sou : dvoujadro intel 2,2 Ghz, 4GB ram, Geforce GT630 1GB, HDD 500GB, antivirus pouzivam AVG free 2013 a prohlizec Google chrome...nekolikrat jsem i tvrde resetoval jelikoz asi tak dvacet minut nejevil znamky zivota po restartu se vsechno opakuje...i nyni po tretim restartu....predem moc dekuji za odpoved jsem zoufaly
Adam

jeste pred par hodinami jsem hoaktivne vyuzival ve skole = hrál hry?
nekolikrat jsem i tvrde resetoval = to je všechno, co víš o PC?

Nouzový režim jsi zkusil? msconfig - promazat položky Po spuštění, zkusit Bezpečné spuštění.
Nebrázdí ti vlnami pevného disku nějaká škodná? To bývá "z minuty na minutu".