Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada ohladom crossfiru

Chcem si zachvilu kupit novu grafiku (Sapphire X1800 GTO2 512MB PCIe)a zaujimalo by ma ci tato karta tych 512 mb vyuzije a este ci by som mohol moju doterajsiu kartu (Sapphire X1600 Pro 256 PCIe) zapojit k nej do crossfiru alebo to nejde o crossfire nemam tolko infa ze by som to vedel .Pytam sa to preto lebo mi znamy vravel ze by sa to dalo a sluzilo by to ako akcelerator pre tu novu (nezpominam si ci inu alebo rovnaku).
Dakujem predom za pomoc

Pokud máš kvalitní a výkonný, tak třeba ne. Musíš počítat s tím, že tyto výkonné karty žerou hodně elekřiny, která pak může v PC chybět, z čehož pak mohou vznikat různé problémy se zamrzámím počítače apod.

Cena kvalitního zdroje je přesto mnohonásobně nižší, než cena takovéto nadupané GK - pokud do ní budeš chtít jít, možná bude nutné investovat i do zdroje. Pokud bys přidával i jiné komponenty (HDD např.), bude to ještě nutnější.

Jaký máš zdroj? (značka, výkon)