Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Video Editor

Dobrý den

Chtěl bych se zeptat na nějaký dobrý video editor zdarma ke stažení a aby se v něm dali editovat videa v HD 720p a aby se případné vyeditované video nelagovalo a bylo plynulé jako při natáčení.
Už mnoho editátorů jsem si koupil a každý stál podle mě úplně za nic a další už si fakt kupovat nehodlám.

A kterých mnoho jsi koupil? ::) Proč si to před nákupem nevyzkoušíš; 30-denní trialky Sony Vegas i Adobe Premiere jsou plně funkční (do Nera/Ulead/Pináklu bych nešel a ty ještě lepší neznám).

Sony Vegas tvoje požadavky určitě splní. I jeho odlehčená verze, Movie Studio Platinum. Naučit se s tím dělat ale trvá desítky a desítky hodin zkoušení a studia. I na českých (tvfreak) serverech se dají najít výtečné návody (od Nostradama).