Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CREATIVE Sound Blaster 5.1 VX - problém s basami

Dobrý den ,

Dnes jsem si dnes domu přinesl tuto zvukovou kartu , zapojil , zakázal realtec , stáhl ovladače od výrobce nejnovější pro W7 64bit , nastavil vše tak jak by mělo "ale" satelity mi hrají všechny v pohodě ale bohužel bassák nereaguje.. Jde o to že se mi v testu přehrají všechny repráky..

Díval jsem se v tom creative control panel , mám 5.1 ..

Tak bych se chtěl někoho zeptat jestli se nesetkal s takovým problémem , třeba někde stačí zapnout správu basu jako u realtecu.. opravdu jsem to u creativ control panel neviděl

za rady díky

S pozdravem Tomáš

Toto téma prosím o uzavření , problém jsem vyřešil že jsem si stáhl P17X_SupportPack_2_7 což jsou další doplňky a eqvalizery pro zvukovky creativ sound blaster , Já jsem problém vyřešil hned v bass settings kde jsem to povolil

díky

čus