Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce do mobilu

Dobrý den,
mám mobil Sony Ericsson Xperia Mini (ST15i) a chtěl bych do něj připojovat klávesnici, myš a flashdisk. Jenže tuhle nejací lidé psali že se musím pořádně dívat na to co kupujá, prý sou 2 typy microUSB - A a B. Jaký je mezi nimi rozdíl a je tohle správný kabel? interlink.tsbohemia.cz Díky za radu.

USB kabel s funkcí USB On-The-Go, se kterým jednoduše připojíte různá USB zařízení, aniž by bylo nutné jakkoli připojit telefon k počítači. K telefonu, tak připojíte USB disky, klávesnice, myši, atd.
Koncovka: USB 2.0 samice, Micro-USB B samec
Délka: 108mm
Hmotnost: 8g

Kompatibilita:
Samsung Galaxy S III
Samsung Galaxy Note
Samsung Galaxy Nexus
Samsung Galaxy S II i9100
Sony Ericsson Xperia Arc/S
Sony Ericsson Xperia Neo/V
Sony Ericsson Xperia Ray
Sony Ericsson Xperia Pro
Sony Xperia S