Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí disk do bublinové fólie?

Ahoj, mám takovou atypickou otázku. Mám strach o svůj externí disk, tak jsem ho notně obalil bublinovou fólií. Nejdřív jsem byl na sebe hrdý, jak jsem vyzrál nad zákeřnými dráty pletoucí se všude pod ruce pod nohy a zemskou gravitací a potom jsem si uvědomil, že mu to nemusí dělat dobře. Co myslíte? Hlavně ohledně zahřívání.

2.5" usb disk musí trvale odebírat pod 2.5W, protože větší šťávu mu usb nedá.
výrobce může počítat s tolerancí ochrany přetížení, se zdvojenou koncovkou napájení kvůli přechodovému odporu kontaktů, ale v zásadě se pohybujeme v těchto číslech.
2.5W proměněných v teplo nestačí na uvaření disku. čili když ti chybí estetické cítění a miluješ bublinkové fólie, nech to tam, gramlavější typy to mohou nosit rovnou uvnitř polštáře nebo sebrat sourozenci většího plyšáka - neupečeš ho.