Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 7 odstranění původní klávesnice po přidání vlastní

ahoj,
ve Win 7 za pomoci MSKLC (Microsoft Keyboard Layout Creator 1.4) jsem si vytvořil vlastní rozložení klávesnice. To jsem si nainstaloval a v Ovládacích panelech > Změnit klávesnice... si jej přidal. Ovšem je zde zároveň ještě originální rozložení, co se vybírá při instalaci Win. A to nelze odebrat! A je to docela opruz.
Chci mít jen jedno rozložení a to TO, který jsem si vytvořil, jenže takhle mi tam neustále skáče to původní a já to musim přepínat na hlavnim panelu.
Ve win XP odebrat šlo, zde, ve win 7 nejde. Neporadil by mi, prosím, někdo zasvěcený, jestli je možnost (třeba v registrech) jak smazat originální rozložení?
Díky díky díky!
Láďa

Ked nastavis ako defaultne rozlozenie (kolonka uplne navrchu) to tvoje nove rozlozenie, tak pojde odstranit to povodne. Pripadne tam pridaj nejake dalsie ine uplne iny jazyk, nastav defaultne, odstran ten povodny jazyk uplne, a potom zas pridaj ale uz len to tvoje, ne standardne. A ten docasne pridany dalsi jazyk zas odstran (potom jak nastavis to tvoje ako defaultne)