Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nainstalovat Win 7 x32 nebo x64?

Zdravím,

dejme tomu, že mám sestavu AMD Athlon II X2 245 MMX 3Dnow 2 CPUS 2.9ghz, 1792mb RAM, 512 video karta.
Jak vidíte sami x64 verze by nebyla dostačující (požadavek pro x64 je minimálně 2 GB RAM), ale bojím se toho, že nebude dostačovat ani x32. Nevím, jestli je to mýtus nebo pravda, ale mám v hlavě zafixováno, že dvaatřiceti-bitové systémy nedokážou naplno využít dvoujádra. Jak je to tedy s dvoujádrem a x32 bitovým systémem?
Nyní jsou na této sestavě nainstalovaný Windows XP, bohužel nedokážou vymáčknout z PC hodně a také jsou zastaralé a proto si myslím, že by Windows 7 mohli celkově zvýšit výkon.

Jak to vidíte? Děkuji za odpověď.

32bitovy system vie plne vyuzit nielen 2jadro, ale kludne aj 32jadro, teoreticky kludne aj 200jadro
BTW. a Win7 vykon nijak nezvysia, kludne tam nechaj tie WinXP (mozes ich preinstalovat nacisto nech zmazes tych 50 antivirov a virov a inych spomalovacov a budes kukat jak to je rychle)