Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při spuštění Windows 7 na HP ProBook 4540s

Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o radu. Když zapnu notebook, tak při nabíhání Windowsu, OS spadne a zobrazí se "Zotavení systému Windows z chyb" a dává mi na výběr 2 možnosti:
1) Spustit nástroj Oprava spouštění systém - v dalším kroku chce vložit instalační disk systému Windows - CD nemám, protože jsem notebook koupil s předinstalovaným OS.
2) Spustit systém Windows obvyklým způsobem - při volbě se problém opakuje.
Vůbec nevím, co s tím. Děkuji za každou radu.

Dobrý den, mám stejný problém.
Když dám spustit nástroj Oprava spouštění systému nechce to po mě CD ale píše mi to, že pokud jsem měl v nedávné době připojené externí zařízení (fotoaparád, externí disk) mám ho odpojit a spustit počítač z novu. Problém je v tom že jsem neměl a nemám vůbec žádné zařízení připojené. V poslední době jsem měl pouze mobil, který jsem odpojil bez bezpečného odpojení, tak nevím jestli není problém zde.
Nemáte nějaké rady co s tím, velice nerad bych přišel o soubory na disku.
Děkuji předem.
Pokud by šlo odeslat odpověd na hodan.vlada@gmail.com byl bych moc vděčný! :)