Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypínání zvuku notebooku ASUS při spuštění internetu

Dobrý večer, chtěla bych poprosit o radu. Mám nový notebook ASUS, ale při spuštění slovníku na serveru seznam.cz a někdy i při spuštění seznamu v google chromu se mi stává, že pokud současně přehrávám film a překládám slovíčka, najednou mi vypadne celý zvuk počítače a film musím vypnout a znovu spustit, aby se mi zvuk "obnovil" a toto se mi nestává jen při spuštění filmů, ale i seriálů po internetu, televize atd.
Byla bych moc vděčná, pokud by mi tento problém pomohl někdo vyřešit. Moc děkuji za snahu.

Tak předpokládám, že Vám to dělá jen při přehrávání filmů v prohlížeči a máte OS Windows7 64bit.

Zkuste udělat toto:
1) Odinstalujte Adobe Flash Player

Start -> Ovládací panely -> Programy a funkce

Pokud by nešlo, použijte utilitu z helpx.adobe.com

2) Pokud najdete, smažte tyto složky:

C:\Users\%UserName%\AppData\Roaming\Adobe\Flash Player
C:\Users\%UserName%\AppData\Roaming\Macromedia\Flash Player

3) Smažte dočasné soubory systému a prohlížeče:

Start -> Spustit -> RMDIR /S /Q "%TEMP%"

4) Naistalujte Flash Player zde

Jestli to bude pořád blbnout, přeinstalujte audio ovladače.