Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr myši

Zdravim, chci se zeptat, ktera z techto dvou mysi je podle vas lepsi/vykonnejsi/spolehlivejsi -

1) http://www.alza.cz/a4tech-xl-750h-gaming-motiv-zmi je-d144475.htm
2) http://www.alza.cz/a4tech-v-track-mouse-f3-d268405 .htm

Prvni je laserova, ma 3600 DPI a 64 kb pro makra, oproti tomu druha je opticka, ma 3000 CPI a 160 kb pro makra. Temto parametrum moc nerozumim, tak bych rad vedel, jakou vahu maji v zavislosti na vykonnosti/spolehlivosti/funkcnosti... ?

Dekuji za komentare.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

S Logitechem mám v poslední době problém, přestávám jim věřit. Vždycky to byly nerozbitné myši. Odešly mi dvě drátové U96, nedávno odešla v záruce bezdrátová B605, vrátili mi peníze, tak jsem koupil M510 a půjde na reklamaci. Znám hodně myší Genius a vím o jedné reklamaci, i moje dvě nouzově koupené fungují už hodně let.

Obe mysi jsou dratove a v kategorii hernich. Divne, to neni, obe mysi maji stejny zaklad, jen se lisi v CPI/DPI, opticka/laserova, jak uz jsem zminoval na zacatku. Chtel jsem jen vedet, ke ktere byste se priklonili s ohledem prave na jejich "drobne" rozdilne vlastnosti.

vem jednu z tech dvou, ty kecy o pulrocni vydrzi nejsou pravdivy, spis je to o tom ze za tech 550,- nemuzes ocekavat nejakou extra kvalitu, takze treba ten polep zmije se casem zacne loupat, davat za mys vic nema cenu, obzvlast pokud hrajes, stejne tu mys vyklikas. Co vim, tak vetsinou nejakou extra namahu (klikani) a samozrejme precizni zpracovani mysi je treba se poohlednout do cenove kategorie nekam okolo 1500 Kc. Jinymi slovy, pokud hodne klikas (hrajes FPS) bud koupis A4tech za peto a budes pocitat s tim, ze ji treba za rok vymenis za dalsi nebo koupis neco super, co vydrzi minimalne tri-ctyri roky,ale jednorazove zase utratis o dost vic.