Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube nejde na Sony Ericsson TXT Pro CK15i - nepodporovaný formát

Dobrý podvečer všem poradcům,

Chtěl bych se zeptat na pár věcí. Vlastním mobilní telefon značky Sony Ericsson TXT Pro CK15i.. A mám pár problémů. Když se připojím na internet a chci si spustit youtube nebo jakékoliv video na internetu vyskočí hláška Nepodporovaný formát! Strašně mě to zaskočilo protože je tam aplikace youtube která vlastně nefunguje.. A mohli by jste mi prosím poslat nějakou stránku kde bych našel Antivir, Facebook Chat, atp.. do tohoto mobilního telefonu? Něco sem našel ale u jednoho nejde to. Děkuji

Změna předmětu, původně: Youtube nejde :( (host)

Dobrý den,od 1.3. mně nejde spustit žádné video z youtube na mém tv Sharp,ještě včera to šlo normálně,dnes to má na obrazovce jinou grafiku a vyhledávání v němčině,
a když nějaké video kliknu spustit,po cvíli to napíše,že se jedná o nepodporovaný formát,i když ještě včera normálně šlo přehrát?