Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe Flash Player 11.4.402.287 - funguje kdy se mu zachce

Zdravim,
ma par mesicu novy notebook a mam tenhle problem.pouzivam webovy prohlizec firefox 16.jde to hodne videt na facebook strankach,kde nevidim galerie a obrazky nejsou videt.nejvice to pozoruji u facebook her,kdy hry bud nenabehnou vubec a misto nich se ukaze jen text,nebo se jakoby nestahnou cele(chybi ikonky,obrazky,postavicky atd) a jindy to nabehne a vse funguje.
stejnym principem (ne)funguje Drakensang online.kdyz nejede drakensang,tak nejede ani fb hra a kdyz drakensang jede, tak funguji najednou i fb hry.jinde jsem toto nezaznamenal.naistaloval jsem i flash do IE ale tam se ze stranek facebooku ukaze jen horni panel(flash doplnek je povolen).
u zbytku prohlizecu jsou vysledky jeste horsi.
skousel jsem i starsi verze flash ale nepomohlo. mel by nekdo radu?
win 7 64bit

akcelerace uz byla vypnuta.win sem mel predinstalovany.zajimavost-ze stranek adobe kdyz chci stahnout flash player tak se stahne 1mb programek ktery zrejme stahne flash player.ale kdyz ho chci spustit,tak ho win odstrani misto spusteni