Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno aktivace zvuku

Dobrý den,
pomůže mi prosím, někdo se zprovozněním integrované zvukovky, když jsem při pročišťování souborů omylem zřejmě smazal i její ovladač? Ovladač jsem na netu našel, ale při pokusu o instalaci hlásí chybu:

Kód chyby: -5009 : 0x8002802b
Informace o chybě:
>Ctor\ObjectWrapper.cpp (163)
>Ctor\ObjectWrapper.cpp (402)
>Kernel\Component.cpp (1163)
>Kernel\CABFile.cpp (389)
>SetupDLL\SetupDLL.cpp (1541)
pAPP:Realtek AC'97 Audio
PVENDOR:Realtek Semiconductor Corp.
PGUID:fb08f381-6533-4108-b7dd-039e11fbc27e
$11.50.0.42618
@Windows XP Service Pack 3 (2600) BT_OTHER 55456.19

Děkuji za snahu

Hledal jsem na stránkách výrobce desky, ale odkazy mne možná zavedly jinam. Deska je MSI K8T Neo-V (MS-7032) s procesorem AMD Sempron, integrovaná zvukovka je VIA AC´97 Enhanced Audio Controller typu PCI, systém Windows XP Professional 32 bit s SP3. Chyba se objevila po aktivaci instalačního balíčku od Realteku označeného Realtek_AC97_MB.

Stiahni odtial http://www.msi.com/product/mb/K8T-Neo-V.html#/?div =Driver&os=XP%2032 najprv to via 4in1, a nainstaluj, a po restarte ten realtek co tam je na tom webe. Ked nepomoze tak skus preistotu potom aj AC97 ovladac pre XP (kompletny bvalik) z webu www.realtek.com
Ked ani to nepomoze tak by pomohlo vediet co presne za subory si zmazal a odkial a kolko ich bolo, ked si pomazal pol windowsu tak to opravi jedine preinstalacia resp. mala by stacit len opravna instalacia.

upřesnění ke správci zařízení: "Multimediální zvukový adaptér" je zobrazen se žlutým otazníkem, Zvuky a zvuková zařízení / karta Hlasitost = Zvukové zařízení neexistuje, karta Hardware - ATI T200 Unified AVStream Driver = řadiče zvuku, videa a herních zařízení