Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem phpBB, stručný dotaz

Zdravím všechny uživatele tohoto fora, především ty kteří mají zkušenosti a odbornou znalost v phpBB.

Sám osobně už jsem dělal administrátora, správce a web mastera na pár forech, setkal jsem se z všelijakou verzí phpBB. A mé znalosti jsou docela pokročilé.

Nic méně sem narazil na docela hezkou věc které absolutně nerozumím a ani ji neumím definovat.

Jedna se něco takového: Každý z vás se určitě setkal s ranky na forech(hodnosti apod), to mi nedělá problém jen jsem viděl forum kde určitý člen teamu(byl to tuším administrátor) něco napsal a v tom okamžiku kdy dal „odeslat“ jeho text byl barevný, ale on sám ho nedával zabarvit…

Udělil bych ranky a když by něco napsali, napsalo by jim to barevně automaticky podle příslušné barvy ranku.

Tím pádem se dostávám k otázce jak se tomu odborně říká? A jak bych tomu na svém forum mohl docílit.

Děkuju moc za přečtení a za brzké vyřízení

Nemusel by to být velký problém, pokud se vyznáš ve zdrojových kódech phpBB (zvláště ve stylopisech).
Podle dotazu soudím, že tomu tak není. Ty prostě hledáš někoho, kdo by ti to udělal - nejlépe zadarmo.