Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenainstalovaný celý OS

Ahoj,prosím poradí mi někdo?Přeinstalovával jsem OS Win 7 na XP Prof.Vše proběhlo úspěšně až na to když jsem si chtěl v ovládacích panelech ve složce "Síťová připojení" nastavit net tak bohužel složka byla prázdná.Zatím díky moc za radu.

Nezlob se že zase otravuji ale nedaří se mi tam na ty stránky dostat.Myslím tím že mi nejdou otevřít.Asi dělám někde chybičku.Myslíš že by jsi mi poradil kde ty ovladače najít?Ani nejsem zběhlí v AJ takže tomu moc nerozumím.Mám desku MSI MS-7250.Fakt díky moc...

Tak mám nainstalováno kromě tohoto ovladače "AMDAway_MB.zip".Sice v Síťových připojeních už je vše jak má být ale nemohu se dostat na net.Nevím jestli to nemůže být tímto ovladačem který mi nejde nainstalovat.Nevím přesně co to píše když ho chci nainstalovat ale píše to něco o jazyku.Že ho nepodporuje tuším...