Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nově nainstalovaný OS (windows xp - nejde internet a další)

nainstaloval jsem windows xp , všechno de v pohodě , ale nejde mi internet , když kliknu na exploler tak se prostě nic nestane ani připojit flashka nejde , prostě skoro nic a na víc je to anglicky , to mi takovej problém nedělá , ale ten pc je rodičů , tak oni se bez češtiny neobejdou , nevíte někdo co mám dělat ?
Změna předmětu, původně: nově nainstalovaný OS (Kráťa)

Když jsi nainstaloval anglická Windows, dá se předpokládat, že to bude na obrazovce anglicky.
Pokud nenainstaluješ ovladače k hardware (základní deska - chipset, síťová karta, grafická karta), nepůjde ti ani ten internet.

Co máš dělat?
1. nainstalovat česká Windows XP
2. nainstalovat ovladače

nevíte někdo co mám dělat ?

Nedělej nic! Až přijdou rodiče, tak tě vykastrují, aby ses nemohl množit. :-D

ale nejde mi internet , když kliknu na exploler tak se prostě nic nestane ani připojit flashka nejde , prostě skoro nic a na víc je to anglicky

klasicky pripad amatera ktori robi daco bez toho aby si o tom aspon daco precital...nevies ano o 10 rokov vseobecne znamych veciach (ze existuje cz windows napriklad) a o inych veciach ako nenainstalovane ovladace a nenastaveny internet ani nehovorim...