Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit Mac OS pro tisk pres PC s Windows v sítí?

Zdravím,

prosim vas, pokud je tu nekdo, kdo uz se s timhle problemem setkal, dokazal by mi vysvetlit?

Mám MAC OS a jsem v síti s Windosem, na ktery je napojena tiskarna HP Laserjet. Postahoval jsem ovladace na Mac, ale nejede to. Tiskarna je samozrejme sdilena v siti, vidim ji v siti, kdyz chci pridat tiskarnu. Jediny problem je s ovladacema. Dokazal by mi, prosim, nekdo poradit?

Dekuji mnohokrat

vlož do mechaniky inštalačné dvd mac os,choď do zložky optional installs,spusti optional installs package a tv ňom si zaškrtni printer support,tak sa doinštalujú kext súbory pre tlačiarne/alias "ovládače" pre tlačiarne/,potom si ju nazdielaj v mac os,alebo si balíčky podpory pre konkrétne typy tlačiarní stiahni z apple supportu,ale to je zbytočný krok,je to to isté,čo má inštalačné dvd mac os...