Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pri posilani souboru pres Skype 2.5.0.141 nefunguje internet

Zdravim,
kdyz nekdomu zacnu posilat soubor pres Skype, prestane fungovat vsechno ostatni, co ma neco spolecneho s pripojenim k internetu (Prohlizeni stranek, icq). Funguje jenom prenos toho souboru, v momente kdy skonci, tak se rozjede vsechno ostatni. Mam Win XP Pro SP2, pripojeni je 4000/256 kabelovka. Pouzivam cFosSpeed na shapovani.
Díky!

MaSo.

To me zajimalo, protoze cfosspeed pouzivam, tak jsem to ted pres RD overil: nahodil jsem Skype a poslal si soubory tam i zpatky se dvema lidma. Cfosspeed je zapnutej a shapuje. Vsechno funguje.
Ovsem pouzivam jeste Cfosspeed verzi 2.13... (zatim nebyl duvod upgradovat). Ty uz mas asi trojku, ne?

Ja jsem naopak presel na verzi 3.11... tak jsem ti ted vyzkousel nekolikrat za sebou prenos souboru pres Skype - a funguje bez problemu, muzu pri nem normalne browsovat v Opere, nic se nezastavuje ani nezpomaluje.

Mimochodem, cfosspeed (i kdyz je dost levnej) neni potreba kupovat - staci kdyz se zaregistrujes jako tester, 10 dnu ho pouzivas a pak jim posles soubor DATA.INI. Oni ti poslou zadarmo licenci.

...muzu pri nem normalne browsovat v Opere, nic se nezastavuje ani nezpomaluje.

To je velmi divne, nevim cim to muze byt. Zkousel jsem to i u kamose, ktery ma ADSL a taky mu to delalo to same.

PS: Diky za usetreni 9ti euro! :-):beer: Uz jsem se zaregistroval. Pokud to je zdarma, tak mi to zas az tak nevadi, ale platit penize za neco, co nefuguje uplne, se mi nechtelo...