Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows7-Wifi

Dobrý den,
potřebiju poradit, jak se připojit k wifi ve windows7. Když je někde nějaká nezabezpečená a já se k ní chci připojit, tak to napíše, že to chce nějaký SSID. A poté napíše, že se systém nemohl připoji. Jak se tedy mám připojit když to nejde?

Ty jsi cigán, co? Když si tetička opře o dveře tašku s nákupem, taky ji šlohneš? Hovado jedno vykurvené...

A co seš ty? Rozhodně né někdo civilizovaný, nýbrž 'vesnickej burák' který bydlí poblíž právě těch romů a proto již všude vidíš jen cikány místo lidí.
A co hospody? Když já budu bydlet na Praze 5, kde jsou všude rozmístěny Wifi, stačí se jen registrovat a internet bježí. Nebo hospoda, či hotel. V mém okolí, kde bydlím totiž Praha je několik hospod kde je wifi free. To znamená, že je to legální. Nemáš žádné právo mi řikat, že jsem 'cigán' ty jeden 'absolutyckej monarchu'. Tohleto mi někdo říct do očí, tak mu dám takvé dělo, že se posadí....