Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyřešit tuto chybu: Exception EAccessViolation

Celé znění chyby: Exception EAccessViolation occured at address 02C60028
Message: Access violation at address 02C60028. Write of address 02C60028
Call stack:
V překladu to znamená něco jako že program se pokouší spustit tu část, která je již spuštěná - chyba narušení přístupu.
Chyba vzniká při otevírání ebook knihy vytvořené pomocí programu viz: www.ebookmaestro.com Jedná se o soubor .exe neinstaluje se, pouze se spouští přímo v pc.
Mám ještě další ebook vytvořený stejným programem a ten nejde také. Je odzkoušeno, že na jiném pc jde ebook normálně otevřít, tudíž chyby někde v pc.
Nevíte někdo prosím jak to vyřešit?

Chyba vzniká při otevírání ebook knihy vytvořené pomocí programu h_ttp://www.ebookmaestro.com
Jedná se o soubor .exe ... neinstaluje se, pouze se spouští přímo v pc.

Program vytvorí z textu, teda knihy, súbor *.exe, neuveriteľné ...

Spustit neznámy exe, jak úplne normálnu vec. Navyknúť usera spúšťat každý exe jaký sa len vyskytne, ako že je to normálne, šílenost. Svinstvo minimálne tak veľké ako autorun.

Hnus.

Tvoj program je hnus prvej kategorie, jeho škodlovosť je iba kúsok menšia ako škodlivosť viru samotného.