Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte Netbook/notebook s dlouhou výdrží na práci & cestování

Ahoj ve spolek,

byl by někdo tak ochotný a doporučil mi nějakého levného prcka (netbooka) popř. klasický noťas s dlouhou výdrží na dokumenty (Word, Excel, PP) - numerickou oželim, fotky, filmy?

Nejsem až tak vyhraněný na nějakou značku, ale spíš tedy hraje hlavní roli výdrž na baterku, pak cena, kvalita a nakonec přenositelnost, praktičnost.

Snad jsem to napsal srozumitelně a předem díky za všechny příspěvky. :-)

Zatím v mém zorném úhlu tyto:

ASUS Eee PC 1025C

ASUS Eee PC 1015CX

Budu vděčný za reálné zkušenosti a názory na tyhle mininoťasy a zda-li se vůbec jejich hodnoty výdrže alespoň trošku přibližují těm papírovým.

Mám pár let starý HP 2510p, nový už ho ale neseženeš. Jedině nějakou alternativu, nebo bazar za cca 4-5 tisíc.
Má to 12,1" (1280×800) matný displej, celkem příjemnou klávesnici a mechaniku. Výkonově to není kdovíco, ale na běžné využití (dokumenty, net...) plně postačující. Mám to dva a půl roku (koupil jsem to jako starší, ale nepoužívaný ležák ze skladu) a baterka po této době dá ještě dvě tři hodiny. Když jsem to měl nové, tak to hodin vydrželo s přehledem šest.