Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto PC Potíže

Chcu se zeptat prosím. Přeinstaloval sem si Windows 7 ultimate (Original) a neutahne mi to ani Counter-Strike 1.6, tak nevim co mam dělat. A předtim my to utahlo všechno a psalo to tam celkové hodnoceni 6,5 a ted to tam píše 1,0.

Sestava:

Předtím---------------------

Hodnocení: 6,5
Procesor: AMD Antlon(tm) II X4 620 Procesor 2.60Ghz
RAM: 4,00 GB
System typ: 32-bit Operační Systém

Ted-------------------------

Hodnocení: 1,0
Procesor: AMD Antlon(tm) II X4 620 Procesor 2.60Ghz
RAM: 4,00 GB
System typ: 32-bit Operační Systém

Prosím poradtě

A můžete mi hodit aji nějakej ten odkaz na nějake ovladače, když sem nějake skusil nainstalovat psalo mi to že mam příliš slabý PC. tak nevim...

PS: když sem si přeinstaloval na Windows 7 Ultimate tak se my všechno smazalo (zformátoval se my Disk C: . Děkuji za odpověd....

Proč to sem cpeš podruhé?
http://pc.poradna.net/q/view/900689-pc-potize-po-r einstalaci-windows-7-ultimate-nizky-vykon (host)

Hodnoceni - "Index uzivatelskych zkusenosti" ktery jsi zde vypsal, ukazuje ze graficka karta ve tvem kolovratu nejede optimalne, jak uz ti tu psali, zjisti si co mas za hw v pocitaci a dle toho, ze stranek vyrobce, stahni a instaluj drivery grafiky a pripadne jine, bude li treba. Veskere systemove informace a take i to jakou grafiku mas uvnitr bedny zjistis zadanim prikazu "msinfo32" Ten index uzivatelskych zkusenosti je rozklikavaci, jsou tam i tipy - napoveda ke zvyseni vykonu, prostuduj jestli neco z toho ti nepomuze.