Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při zapnutí notebooku

Ahoj, mám problém s notebookem MSI GX630. Když ho zapnu, tak se sice normálně rozjede, ale pak se mi vůbec nezobrazí přihlašovací obrazovka, pouze vidím kurzor myši na černém poli...tak ho vypnu a při dalším zapnutí dám opravit chyby nebo tak něco. Chvíli to opravuje, pak se restartuje a pak už jede ok. Mám to tak pokaždé. Nevíte, jak tento problém vyřešit, prosím?

Může to být vir. Název virusu co způsobuje "černou smrt" (tj místo přihlašovací obrazovky se zobrazí jen aktivní kurzor) je win32/Daonol - trojský kůň. U mě pomohl NOD32 (pomáhá i avast), smazat viry, systém běží, problém vyřešen.