Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BSOD

Zdravím prosím o pomoc s problémem typu BSOD. Halmacpi.dll ntkrnlpa.exe tady ty dva soubory by měli zapříčiňovat mojí modrou smrt. Modrá obrazovka se mi objevuje už asi 14 dní počítač jsem prvně pročistil vysavačem vyfoukal jsem vzduchem a počítač padá míň teď asi čtyři krát za den. Prosím o pomoc. Děkuji za odepsání.

měl jsem před reinstalací furt stejné programy v PC

takže bsod to dělá až od nové instace? to tu někdo ve svém dotazu zatajil. tak ať si ten někdo nejdřív nainstaluje driver chipsetu základní desky - nemá ho na dodaném cd pro srandu. až pak se instalují ostatní ovladače.

ale teď jsem zapl program memcheck

no a? to je nějaká blbost spouštěná ve svém omezeném paměťovém prostoru pod windows? tak to zas zruš.
memtest nebo goldmemory se spouští z vlastního bootovacího média.

A mám nejnovější verzi ESETU

až vyloučíš předchozí možnosti, pak oslov support svého placeného antiviru.

může mi někdo vysvětlit, jak je možné dělat reinstall systému, když w7 jsou na trhu teprve 3 roky?