Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktualizace software v mobilu.

Dnes jsem po delší době spustil v počítači program Sony PC Companion a aktualizoval ho tak jak mi to sám nabídl. Mobil jsem měl připojený k počítači přes USB. Pak mi ještě tento program nabídl aktualizaci software telefonu na verzi 4.1.B.0.431. Prozatím jsem aktualizaci neprovedl. Zajímá mne zda je dobré tu aktualizaci provést nebo raději ne a počkat na některou další. Co všechno se touto aktualizaci v mobilu aktualizuje? Nejedná se náhodou o aktualizaci na ICS o které se už delší dobu diskutuje v různých diskuzích o mobilech? Co tou aktualizaci mohu získat nového a lepšího nebo naopak o co mohu přijít, nebo jestli se něco nezhorši? Budou mi po aktualizaci fungovat všechny nainstalované aplikace tak jak doposud? Já se v tom téměř vůbec nevyznám a proto bych potřeboval poradit abych neprovedl nějakou blbost kterou pak budu litovat a co už nepůjde vrátit zpět. Mobil mám Sony Ericsson XPeria Neo V s Androidem verze 2.3.4.

Po včerejší aktualizaci mi v mobilu zůstala na ploše i původní modrá tapeta, ale při prohlížení tapet jsem si omylem nastavil jinou a ta původní modrá kterou jsem tam měl už nejde vrátit zpět, protože v nabídce tapet už není. Byl jsem na ni dost zvyknutý a rád bych ji zase použil, ale nevím jak ji tam dostat zpět. Předpokládám, že když tam po aktualizaci byla tak by snad měla být někde v mobilu uložená a pouze se nezobrazuje v nabídce tapet. Tím, že jsem nastavil tapetu jinou tak ta původní se snad automaticky z mobilu nevymazala. Můžete mi někdo poradit jak tuto tapetu vrátit zpět na plochu nebo kde ji najít, případně zda se dá odněkud z internetu stáhnout a do mobilu vložit. Jedná se mi o tuto tapetu jak je vidět např. na mobilu z obrázku: http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/02a/02ab76d535 11a71747ad1f851b98bdc9.jpg.