Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dohledovový systém

Ahoj.
Ve škole máme dohledový system na PC. Vídí vše co na PC děláme a můžou nám jej i ovládat.
Myslím že se to jmenuje nějak CNC...... Dnes mě učitelka už dost naštvala... Nesouhlasím s tím aby mi četla poštu atd.
Nemůže se to nějak obejít? Například ten stream pozastavit ať vidí jen plochu?
Díky moc...

Neznám vaše pravidla využití výpočetní techniky. Pokud si myslíš, že je narušováno tvoje soukromí při jejím využívání (v rámci pravidel), pak se obrať na rodiče a ti to mohou (sami, nebo za pomoci jiných rodičů) řešit se školou. Stejně tak, pokud máte nějaký žákovské zástupce (školní radu nebo tak), která může s vedením školy na tohle jednat.

Rozhodně není cestou obcházení nebo pronikání, sice se lecos naučíš, ale leckoho tím naštveš.