Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VLC media player

Ahoj, mám takový problém stímto programem, jde o to že používám přehrávání TV přes Network streaming SAP, načte mi to nějaké programy, které fungují, nicméně seznam se dále načítá a já když si ze začátku program spustím asi za 5 min nejde, musím restartovat program protože není ani v seznamu nabízených, když program restartuji, opět to samé nastává, program mi to najde, zapnu ho, a po 5 minutach konec. Dříve to vůbec nedělalo, prostě jsem se v jednom kuse díval na co chtěl. Nic jsme přitom nezměnil. Může te poradit co stím? popřípadě jak třeba vypnout refrešování další a dalších kanálu? mám takový pocit že by to mohlo být tím. Jinak program spouštím přes Netbook, Ace Aspire

Děkuju

Dříve to vůbec nedělalo

Co se událo do doby, kdy to fungovalo? Jakou verzi VLC používáš. Zkus nějakou jinou verzi (starší). Také zkus dočasně vypnout firewall třetí strany. Taktéž můžeš zkusit odinstalovat, smazat všechny složky s názvem VLC (to záleží na tvém OS) a znova nainstalovat.