Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s VOB formatom

Zdravim z mam VOB subor z dvdcka s rodinej oslavy ale ked ho dam do programu proshow producer tak mi neukaze ostatne chaptery len ten prvy a uz sa s tym mordujem od rana a neviem co mam robit prosim poradte nejaky iny program kde mi tie chaptery ukaze ako podskupiny lebo uz neviem co mam spravit...

chaptery su v ifo a ne vo vob. Format VideoDVD neni len vob, ale vsetko co tam na tom DVD bolo to tam neni len tak pre paradu. A tych vob suborov je zvycajne na DVD viac a su kontinualne.
Tvoj skvely program bud ma funkciu na pridanie dalsieho vob, ak nema tak poiuzi program ktory neni dementny. Napr avidemux, virtual dub mod, nejaky DVD ripper, apod