Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač grafiky

Dobrý den, mám problém s minecraftem, nehce se mi spustit, a píše mi Bad video card driver, což si každý přeloží a ví co to znamená. Tudíž jsem zkoušel nainstalovat nové ovladače, ve správci zařízení je mám nejnovější, ale zkoušel sjem i sahovat od Intelu, ale ty mi nejdou nainstalovat, a to mi píše "Instalovaný ovladač není pro tento počítač ověřen" atd.
Zkoušel jsem i tento ovladač odinstalovat, a pak tamten nainstalovat, jenže zase nešel. Pomohli byste mi prosim s výběrem správného ovladače, a poraděním popřípadě s Minecraftem ?
Mám HP pavilion
Graf. Mobile intel HD a Radeon HD 6770, ta druhá je externí.
OS 64x
Děkuju

Ne, windows už jsem měl předinstalovaný, ale aspoň jestli byste mi poradil jak najít přesně označení notebooku, max co jsem se dozveděl je HP pavilion dv6, víc jsem nenašel, zkoušel jsem dxdiag a správce zařízení, víc toho už neznám :-)