Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé sdílení souborů přes síť

Zdravím. Můj problém spočívá v pomalém přesouvání souborů přes wifi síť. Kalí to max 360kb/s a víc ani ťuk. Známé přeinstalovávám zabordelený NTB a zálohu 50GB dat nelze touto rychlostí provádět. Nějaká rada? jdu na odinstalování AVG na NTB. Na svém PC antivir nemám.

vymontuj disk z ntb, polož ho na skříň pc, připoj sata kabely (zapojen jako druhý/nebootovací), zálohuj.

ve volné chvíli dumej co je blbě - géčková síťovka sousedky? jakýsi její firewall (s antivirem)? zlomený/špatně zapojený síťový kabel?

edit:

WR543G

proč? přijímáš snad wifi od providera? a nedejbože ho rozvádíš nějakým opakovacím režimem dál?
pokud ti vede domů lan drát, kup si normálnější router (wr741nd, wn-220r, nbg-416n), toto nech do garáže.