Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trojan Generic2.FE - jak odstranit?

Ahojky, poslední dobou se stále opakuje nějaký trojan, vždycky se objeví při kontrole tak jednou za 2-3 dny a pokaždé je někde jinde, jednou v C:\WINDOWS\system32, když ho smažu, tak se zase příště objeví třeba v C:\System Volume Information atd. Nevíte někdo, co s ním? Dík

[trojanfn6.png]

Upraveny titulok, povodne "Trojan" (MM..) (merlouska)

pravdepodobne ti bezi nejaky child proces tohto trojana ktory ho opat obnovi napriek tomu ze si ho uz vymazala. avg evidentne tento proces nevie identifikovat preto sati bude virus objavovat znovu a znovu.
musis naraz odstranit matku aj vsetky jej deti az potom budes pc ciste. to ze je virus v system volume....ta nemusi trapit pokial nebudes pouzivat obnovu systemu

přečti si něco podobného ať víš kde to hledat: www.grisoft.cz/doc/virbase/lng/cz/tpl/tpl01?nam=wor m/generic.fx!CME-24
než vyčistíš pc nepřipojuj ho na síť
vůbec nepoužívej outlook express, internet explorer, nastavení "skrývání známých přípon"
taky je možné připojit tvůj disk někomu s aktualizovaným antivirem jiným než avg do šuplíku jako druhý hdd - tím že se z něj nenabootuje vir nebude mít možnost se skrýt

všem kteří si nakazí wirdows stupidním virem co se šíří třeba jako příloha v mailu to přeju, a myslím to upřímně. za hloupost se má platit.

máš dobrý avatar, že ho pozdravuju.

Hm, my jsme tu na jeden comp čtyři, takže nevím, co dělají ostatní, ale za sebe můžu říct, že podezřelý maily od bůhvíkoho neotvírám. Podle toho odkazu to vypadá docela mile:-D

Avatar bych si možná mohla změnit, tenhle už je něco přes měsíc ve věčných lovištích a zatím neznám způsob, jak mu tam poslat pozdrav:-(

A nezdá se ti název Trojan až příliš stručný a nicneříkající? To člověk nepozná, jestli toho Trojana chceš z počítače vyhodit, nebo si jej tam nainstalovat, není zřejmé, o jakého Trojana se jedná, tak nikdo ani dopředu neví, jestli bude znát odpověď, atd...

Ubylo by tě, kdybys dotaz nazvala např. Jak odstraním trojana Generic2.FE? :-/