Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gamepad nefunguje

Čaute koupil jsem si Gamepad genius grandias 12. Když jsem ho zapojil do počítače nainstaloval si ovladače a hral jsem na něm FIFU v pohodě, ale byl jsem nucen přeinstalovat PC nainstaloval jsem FIFU a Gamepad jsem strčil do PC nainstaloval si ovladače ve w7 mi funguje normálně ale zapnu hru a Gamepad nejde. Zkoušel jsem ho dávat do jiného USB. už nevím co s tím prosím o radu.
Změna předmětu, původně: Gamepad
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

No tak spíš jsem nechápal význam toho chipsetu. Ovladače jsem stahoval už na grafiku ale na základní desku asi ještě ne. Ono by k tomu mělo být CD jenomže to jsem někde dal a už nevím kam. Mám základní desku typu GA GA-M61PME-S2 pomohl bys mi prosím najít někde kde stáhnu ty ovladače na to.