Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AirOS login

Mám pocit, že si nerozumieme a podľa mňa "plácaš" dve na tri...

O čo Ti ide? O čom sa vlastne bavíme? O prístupu do nejakého zariadenia od UbiQuiti?
Alebo som nepochopil?

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny