Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skubanky ve Win 7

Nevite proc behem prace na pocitaci se pc trha..??stava se mi to pri praci wordu, sledovani filmu, stahovani ci prohlizeni na internetu proste porad...obcas se kousne a cekam 5s az pul minuty nez se mys rozpohybuje dal...dodam, ze jsem na kompu menil komponenty a je novy windows...je to neprijemne

Nezlobte se pane, ale za mnoho let na poradne toto som esce nezazil
bold.gif
1)dotaz podate jako kalahari
a odpovidate jako rooney

2)veta
Vsechno v sobe maji ovladace deska grafika cpu lan audio atd
mi naprosto nedava smysl.
(Windows) maji v sobe ovladace ?
ovladace v sobe maji vsechno ?
nebo je to nejaka presmycka ? -
(prave nainstalovane Windows) [v sobe] maji Vsechny ovladace (pro -deska grafika cpu lan audio...)