Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP ProBook 4540S (zvuk)

Koupil jsem si minuly týden notebook. Chtěl jsem zapoji sluchátka a když jsem to zapojil tak hraje jen jedno sluchatkoa nebo jsem zkooušel reproduktor a tam taky hraje jedno.. V nastavení jsem to zkoušel a nevim co s tim. Napadla mě jedna več že je rozbity vystup pro zvuk. Doufám že mi tu někdo poradí. Nechce se mi po 9 dnech na reklamaci. Franta Dík

F11 Recovery do tovarniho nastaveni.
Tim se vylouci softwarova chyba.
Pokud to ani pak nebude fungovat, vadny je audioboard uvnitr notebooku

HP ma pravidla pro DOA (Defective On Arrival) masiny. Trvej na diagnostice a pokud bude vadna zakladni deska(30dni od zakoupeni), mas pravo na vraceni penez / novy stroj.
Pokud bude vadny jen ten audioboard (ktery muze a nemusi byt na dece, to tedka nevim) tak DOA neplati a mas pravo jen na opravu