Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabijeni netbooku

Dobry den,

mam dotaz ohledne nabijeni notebooku. Co sem se dozvedel tak pry pokud nabity netbook je zaply, pouziva se a napajeni je furt pripojene tak se takle nici baterie (pravdepodobne jeji kapacita mAH asi..) cili pokud notebook budu doma pouzivat vyndam baterii a pojedu bez ni pripojenej. Baterii bych mel tedy vzdycky docucat posledni energii a pak dat nabijet, a to se chci zeptat jestli je jedno kdyz na nem budu furt pracovat a zacnu ho nabijet nebo je lepsi ho vypnout a dat ho plne nabit a pak zase pouzivat( ikdyz nevim jak poznam ze je plne nabity, popripade jestli se nak nici pokud uz je nabity a nabiji se dal) za jakekoliv rady diky :)

Dozvedel si sa uplny nezmysel. Baterku mozes nechat strcenu, a ked mas kam strcit nabijacku tak to pouzivaj napajane nabijackou.

Baterii bych mel tedy vzdycky docucat posledni energii

to je totalna pi*ovina, prave vtedy totiz baterka zdochne naveky. Vybijanie baterky az na doraz sa snaz vyhybat pokial to ide (a nenechavat ju dlho uplne vybitu).