Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autom. otevření Dokumentů po startu Windows (zatím nic nepomohlo)

Vím, že je to hodně omílané téma, ale musel jsem to sem ještě jednou hodit. Jsem už z toho nešťastný. Mám Windows 7 Home Premium (x64) a zkusil jsem už snad všechny tipy, které se na fórech objevily, vč. úpravy položky winlogon v registrech. Ta se zdála podle výsledků uživatelů nejúčinnější, ale u mne bohužel byla k ničemu, protože jsem měl parametr bez chyby. Problém je taky v tom, že spousta uživatelů to řešila ve Win XP. Nemáte někdo zkušenost s úspěšným řešením na Windows 7 x64? Děkuji

mám jednu výchozí položku bez nastavených hodnot.

v tom případě nic, to je správně. někdy v případě chyby (pád office) se tam může objevit vyplněná cesta do dokumentů, pak to otevírá nesmyslné okno.

v nouzovém režimu to neotvírá nic? pak stojí za to ručně otestovat všechny položky z "po spuštění". třeba v msconfig.exe je všechny zakázat, nové přihlášení a spouštět si je po jedné ručně. stačí sledovat, která je pachatelem.

Mám tu jeden starší návod, jak jsem koupil, tak prodávám:.

Když Windows startují s otevřenou složkou, většinou po zatuhnutí systému:
- V registru: Hkey_Local_Machine\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
najít hodnotu "Userinit", zde je jako její hodnota uvedena cesta:
C:\Windows\System32\\Userinit.exe,....
Je třeba smazat vše za čárkou.

Někdy není co mazat, takže:
- V msconfig odškrtnout v po spuštění programy jako: C:\PROGRA~1\Common Files...u kterého chybí část
názvu (cesty) a uvozovky (").
Eventuálně:
- Odinstalovat Nero
- Smazat v PC složku (nebo jen složky prg., které v PC nejsou?)
C:\Program Files\Common Files
- Zkontrolovat PC na viry a spyware, HijackThis, Dr.Web CureIt!®...