Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MB Asus P5GDC de luxe-nejde obraz...

Přátelé mám zákl. desku Asus P5GDC de luxe osazenou gr.kartou Radeon X550 256MB. I přesto že vše běží (je slyšet disk a mechanika.ventilátory na kartě i na procesoru jedou) nejde z grafiky žádný signál. Přitom jsem ji zkoušel v druhém PC a je naprosto v pořádku. Deska je na zdroj EATX (24 pin) použil jsem zdroj ATX 350W 20 pin s redukcí na 24 pin. Může být chyba v tom,že je zdroj slabý???

Máš to zapojené přes DVI nebo D-SUB? Deska během bootu nepípá (za předpokladu že máš aktivní PC Speaker)? Co máš v PC za další disky/karty/mechaniky? Zkus odpojit vše nepotřebné...
Na té desce byla původně jaká karta? Dříve to běželo OK? Proč jsi měnil kartu?

Připojením to není...zkoušel jsem obojí. Aktivní PC speaker tam je,ale nepípá.Deska je úplně nová,takže je to první karta (PCIE),která v ní je. Odpojení nepotřebných věcí jsem zkoušel. Je tam I Pentium 2,8 GHz (800/2MB),WD 80 GB S-ATA,2x512 MB RAM 533 MHz,Benq DVD-RW,FDD 3,5"