Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nudzovy rezim WIN7

zdravim.Mam problem,naistaloval som crackfix na eset a po restartovani sa mi pc dostal do nudzoveho rezimu.Uz som aj odinstaloval eset a stale som v nudzovom rezime.Ako sa dostanem spät do normalu? Diky

v době slušných free antivirů instalovat crack na antivir, to je duševní porucha.

vlez si do prohlížeče událostí a čti si v chybách.
antivir jsi sice ocinstaloval, ale ne crack - jestli spouštěl vlastní službu nebo zaváděl vlastní driver v system32, máš co hledat. mohl by pomoct starší bod obnovení.