Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaplneny harddisk

Dobry den, potrebuji poradit, mam 2 pevne disky, jeden je "mistni disk C" s kapacitou 200GB, kde je programfiles atd., a druhy disk "DATA E" s kapacitou 400GB. a prave ten druhy s vetsi kapacitou mam jiz zaplneny (nejakym zpusobem se zaplnuje sam, ja na nej nic nedaval) a porad me to tu i upozornuje, ale kdyz ho otevru a chci smazanim neceho uvolnit misto tak tam naleznu jen 4 slozky: AVG, Uzivatel PC, Windows image backup, soubor MediaID, a kazdy z techto souboru ma asi jen par kilobajtu tak co to ku**a je? otazka tedy zni, jak mam na nem uvolnit misto?? dekuji za odpovedi

Windows image backup, soubor MediaID

vidis to mas (omylem ?) zapnute zalohovani vestavene ve Windows a to ti zere docela dost mista na HDD
Idealni reseni by asi bylo ten HDD zformatovat

Formatovanie maze vsetky subory, nielen dolezite. Stejne by ti to nepomohlo.
Vlez do ovl.panely - zalohovanie a vsetko tam povypinaj. Potom si nastav zpobrazovanie skrytych suborov a zmaz napr. ten windows backup.
A v ovl.panely - system si preistotu skontroluj ze to neuklada body obnovenia na D: