Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém po prihlásení

Včera som mal taky problém že ked som spustil pc spúštal sa asi 10 min a potom len čierna obrazovka a nič.
Tak som ces núdzovi režim pustil bod obnovy teras sa pc spusti ale trvá tak 10 minut kým niečo na pc urobím napr iba spustenie mozili proste tak 10 minut je pc strasne spomaleny. Potom už pc bezi normalne. Neviete čím to môže byt?

v prohlížeči mudálostí nevidíš žádné chyby?
ve správci zařízení žádný žlutý otazník?
disk je v normálním médu (sata300)?
v zoufalém msconfig.exe - ale raději v normálním codestuff starter - jde zakázat automatický start programů "po spuštění". zrychlí se pak náběh windows?

no tak asi 10 chyb pise:
Spustenie služby Server, od ktorej závisí služba Computer Browser, zlyhalo kvôli nasledujúcej chybe:
Závislú službu alebo skupinu sa nepodarilo spustiť

a jedna:
The performance counter explain text string value in the registry is not formatted correctly. The malformed string is . The first DWORD in the Data section contains the index value to the malformed string while the second and third DWORDs in the Data section contain the last valid index values.

a asi dalsich 5
DCOM got error "1084" attempting to start the service ShellHWDetection with arguments "" in order to run the server:
{DD522ACC-F821-461A-A407-50B198B896DC}

a potom este nieco s diskom
The device, \Device\Harddisk0\DR0, has a bad block.

a ešte
Driver atksgt.sys has been blocked from loading.

a teras mam znova len čiernu obrazovku a kurzor miši po prihlaseni.

The device, \Device\Harddisk0\DR0, has a bad block.

Že by stopa? Otestuj disk speciální utilitou od jeho výrobce (stáhni ISO -> Vypal -> Nabootuj). Najdeš na stránkách příslušného výrobce disku (Seagate, WD, ...).
Pokud máš na disku nějaká důležitá nezazálohovaná data, urychleně je zazálohuj!