Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nabootovat WIN7 + format C:\?

Serus, chci se zeptat jak nabootovat win7, lze to i z flashky? Mám zkušenosti pouze s WinXP a bootacím cd..

Protože poslední reinstall jsem dělal (7x cca) pouze přímo z oken a starej win mi to hodilo do složky .old..A je to čím dál pomalejší, tak to chce formát cčka :)

Jde to i z flashky, snad bootováním Windows myslíš nabootování instalačky. Windows se neinstalují z Windows. Ono ani ty časté přeinstalace nejsou normální.
Jak tak čtu ty tvoje dotazy, počítač ti žádnou radost nepřináší, jen neustále řešíš další a další problémy. Třeba by sis mohl najít jiného koníčka, než se vrtat v OS. Stačí ho jenom používat ke spouštění aplikací.