Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win7 hry na Win8

Dobrý den,chtěl jsem se na něco zeptat.Jsem nadšený PC fanda do her,a uvažuji o přechodu na právě vydaný Windows 8.Chtěl bych se zeptat na vaše skušenosti s ním,jestli je dobrý a na hlavní věc.Půjdou PC hry z Win7 na Win8?Protože pak si nemá cenu tuto novou verzi kupovat.A navíc se mi nelíbí ta funkce Metro-hlavně bych si musel zvykat na to,že plocha už není hlavní "prostředek" Windowsů.
Předem děkuji za odpovědi,ale upředostňuji komunikaci přes e-mail-můj e-mail je SteveXtreme@seznam.cz .

Z autorů her se v několika posledních letech staly obyčejné ku*vy prodejné. Dostávají zaplaceno za to, aby uměle zvyšovali nároky her na PC (CPU, RAM, HDD, GK). A současně dostávají "k otestování" ty hromady nových sraček, které výrobci potřebují prodat a kterých mají plné sklady. OS Windows 8 měli rovněž k dispozici s pořádným předstihem, takže nepochybně ty hry pojedou i na Windows 8, protože jinak by se rozhodila kontinuita komplotu veřejné zlodějny výrobců/prodejců SW a HW. </hysterie> :-)