Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přihlášení na FTP v Total Commanderu.

Čau, mám takový problém donedávna jsem normálně používal pro přesun souborů na webové stránky FTP klienta v TC. Teďka se mi to zasekne na tomhle místě. Všechno mám správně, protože na stránkách poskytovatele se přes webftp připojím. Nevíte co s tím? Mám Win 7 HP. Díky

Tak jsem tomu asi přišel na kloub, protože jsem se zkusil připojit na jiné wi-fi, a tam mi to jde, tak to bude asi nastavení routeru. Tomu ale nerozumím a tak musím volat chlapíkovi co mi poskytuje internet :-)

Nikdo ani netuší,, jestli jsi byl u bráchy de svým notebookem, ale byl připojen přes jeho Wi-Fi, nebo jsi to udělal z jeho počítače atd. Kdybys nebyl tajnůstkář, jednak by to bylo asi dávno vyřešené, druhak by tu někdo s podobným problémem našel řešení.
Takto je vlastně úplně celé toto vlákno na dvě věci, protože je ve stylu:
a: nejde mi xxx
b: dej sem výpis xxx bude tam napsáno proč
a: udělal jsem yyy a xxx jde