Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 7 mi nezobrazí SD Card, fungující, viditelnou ve správci disků apod.

Zdravím,
mám problém s čtečkou SD karet. Ve Winech se mi nezobrazí jako další disk a nemůžu do nich přistupovat. Mám 2 karty, obě jsou v pořádku, jsou z mobilu a vím, že fungují. Ve správci disků ji vidím, SD formater i tool partition je obě vidí, zkoušel jsem aj formátovat. V liště mi nabízí i vysunout SD card. Nevím kde může být chyba. Ve správci zařízení mám vykřičník u "ovladač svazku souborového systému WPD", nevím jestli to může být tím. Zkoušel jsem i přeinstalovat ovladače pro čtečku. Hledal jsem, ale odpověď nenašel. Už nevím kde hledat, tak se obracím sem. Předpokládám, že to bude chyba někde ve windows, ale nevím kde ji hledat.

Děkuji za odpovědi.

Mas pravdepodobne nejaky problem s ovladacom k tej citacke kariet, spravny ovladac k nej by mal byt na webe vyrobcu noebooku. V spravci zariadeni je u tej citacky nejaka chyba uvedena?

V sprave diskov je teda co presne? Mozes sem dat screenshot spravy diskov?

P.S> jaky je na tej karte suborovy system? Chkdsk si uz na nu skusil? Co vypisal?

Tak... nevim, jestli už není pozdě, ale... měla sem podobnej problém (win 7 /64/)čtečka sd karet nenačítala - ve správci taky vykřičník - ovladače údajně aktuální a chybovej kód 10... ovladače sem přeinstalovala snad stokrát a nic... nakonec sem ze zoufalství zkusila ovladače pro Win8 64 (páč pc je originál nastavený pro 8, ale já si je nechala downgradovat)... a hle bylo po problému!

Tak třeba to někomu pomůže ... ;)

Děkuji mě to také pomohlo. Byl jsem z toho docela nešťastný a na foréch byly takové složité harakiry, že se mi do toho ani nechtělo. Tvůj postup je geniálně jednoduchý a plně funkčí. Ještě jednou děkuji a přeji krásný víkend.
Features:-)