Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevření dokumentů s koncovkou docx

Dobrý večer, mám problém s otevřením dokumentů s koncovkou docx. Mám sice stáhlý Microsoft Office kompletně, ale zobrazí se mi vždy že mám stáhnout nějakou aplikaci. Děkuji za vaše odpovědi.

Změna předmětu, původně: Otevření dokumentů (host)

Pro Office 2007 (resp. Word 2007) je docx nativní formát, měl by ho být schopen otevřít po standardní instalaci bez problémů.

Dokud sem nevložiš screenshot, co to hlásí nebo alespoň slovní popis, nedá se víc poradit.